DİKKATLE DÜŞÜDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ SETİ
DİKKATLE DÜŞÜDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ SETİ
DİKKATLE DÜŞÜDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME...
DİKKATLE DÜŞÜDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME...

DİKKATLE DÜŞÜDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ SETİ

Stokta yok
₺480,00
Vergi dahil

Barkod        : 2.016.199.441.249

Eserin Dili    : Türkçe

Yazar Adı     : Anonim

Hazırlayan   : Orhan Vural

Grafik         : Sıfırbir Grafik Ekibi

Kategori      : Okul Öncesi

Kâğıt Bilgisi : 1.Hamur 80.gr

Sayfa Sayısı: 216

Ebat           : 22 x 27

 

Çocuğunuzun okul döneminde ki başarısı kesinlikle okun öncesindeki eğitimine bağlıdır. Buradaki en büyük sorumluluk velilere düşmektedir. Bu sebepten dolayı okul öncesi eğitiminin temeli sağlam atılmalıdır.
 

Okul öncesi eğitimde çocuğunuza yapacağınız en büyük yatırım 48-72 ay içerisinde çocuklara farklı düşünmeyi, zihin ve dikkat geliştirmeyi, el becerisi ve analitik düşünmeyi sağlamaktır. Biz bu bilinç ile çocuklarınız için bu kitapları özenle, dikkatle ve severek hazırladık.
 

İnsan beyni Sağ Beyin – Sol Beyin olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Sol beyin mantık, sayılar, yazma, listeleme, detaylar ve analiz gibi sayısal işlemlerin ağırlıklı olduğu kısımdır.
 

Sağ beyin ise Hayal gücü, Ritim, Duygular, Resim, Müzik, Bütünü görmek gibi sanatsal ağırlıklı çalışan kısımdır.Okul öncesi dönemde çocuklarımızın Zihinlerinin doğru şekilde yönlendirilip gelişmesini sağladığımızda, çocuklarımız gelecekteki eğitim öğretim hayatında çok daha başarılı ve bir adım daha önde olacaklardır.
 

Çocukların okul öncesi başarısı okuma yazma öğrenmesi değildir. Okul öncesinde çocuklarımıza sayısal, farklı görme, odaklanma, dikkat gelişimi, hafıza gelişimi gibi konularda eğitim gerekmektedir.
 

Bu eğitim için Sağ ve Sol beyin gelişimini hızlandıran bu kitaplarımız, okul öncesindeki eğitiminde büyük başarı ve katkı sağlayacaktır. SET İÇERİĞİ;
DİKKATLE DÜŞÜNDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ 1DİKKATLE DÜŞÜNDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ 2DİKKATLE DÜŞÜNDÜREN ZİHİN GELİŞTİRME ETKİNLİKLERİ SUDOKUDİKKATLE DÜŞÜNDÜREN ALGORİTMA VE KODLAMA ETKİNLİKLERİ
 


Kazanımlar; Odaklanma ve Konsantrasyon GelişimiGörsel Algı ve İşitsel Dikkat GelişimiGörsel Hafıza ve Kaydetme YeteneğiAkıl ve Mantık Yürütmeİşlem BecerisiSorgulama ve Dil GelişimiDikkat GüçlendirmeSayısal Algı ve Sayısal Hafıza GüçlendirmeDüşünme BecerisiFarklı Düşünme