BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM 6.SINIF ETKİNLİK
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM 6.SINIF ETKİNLİK
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM 6.SINIF ETKİNLİK
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM 6.SINIF ETKİNLİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM 6.SINIF ETKİNLİK

₺180,00
Vergi dahil

Barkod         : 9786057027221 

Eserin Dili    : Türkçe

Yazar Adı     : C.Güngör,E.Has,Ö.Durmuş

Hazırlayan   : Orhan Vural

Grafik           : Sıfırbir Grafik Ekibi

Kategori       : Eğitim

Kâğıt Bilgisi : 1.Hamur 80.gr

Sayfa Sayısı: 160

Ebat             : 26,5 x 19,5

 

Millî Teknoloji Hamlesi ile ülkemiz, genç nesile yeni bir ufuk açarken 7’den 70’e hepimiz yeni yüzyıldaki bu hızlı teknolojik değişimin farkındayız. Biliyoruz ki; teknoloji üreten toplumlar gelişir, geliştikçe de o ülkede refah düzeyi artar. Dolayısıyla düşünen, kodlayan ve üreten bir nesil ihtiyacı kaçınılmaz bir gerçek olarak gözümüzün önünde durmaktadır.

 

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi, Bilişimle Üretim Pilot Uygulaması kapsamında çocuklarımızın bu teknoloji hamlesi trenini kaçırmamaları için bir fırsat. MEB‘in 2023 Eğitim Vizyonu’nda yer alan “çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmek” amacından yola çıkarak Bilişimle Üretim müfredatı kapsamında çocuklarımıza EBA içerikleriyle uyumlu, düşündürücü, eğlenceli, öğretici ve üretim odaklı harika bir etkinlik kitabı hazırladık.

 

BİLİŞİMLE ÜRET kitabımızda, basitten zora uygulamalar ve projelere yer verilmiştir. Çocuklarımız bu etkinlikler ile düşünen, yorumlayan, girişimci ve üretken yönlerini ortaya koyabilecekler ve hayal gücü sayesinde yeteneklerini keşfedebilecekler. Birbirinden eğlenceli ve uygulamalı etkinliklerin yer aldığı kitabımız, öğretmenlerimiz için de yararlı bir etkinlik kitabı olacaktır.

 

Birbirinden değerli ve alanında uzman Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerimiz Cemal Güngör GÖKALP, Emrah HAS ve Ömer DURMUŞ, alandaki öğretmenlerimizin görüşleri doğrultusunda bu kitaba hayat verdiler. Alanında ilk ve eşsiz bu kitabı, sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık öğrencilerimiz, geleceğin teknoloji yıldızları olmaya hazırlar.
…ve ne diyoruz? #bilişimleüret

.

.

.

.

. ÇÜÜ

94 Öğeler

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı: